18:37 / 13.01.2020

STUDNIÓWKA 2020. Młodzież z "jedynki" bawiła się prawie do rana [ZDJĘCIA, WIDEO]

STUDNIÓWKA 2020. Młodzież z

fot. fot. Akadr

Dla dyrekcji i grona nauczycielskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie to był kolejny bal studniówkowy w historii szkoły, ale nie dla młodzieży. Dla nich to - jak sami przyznają niepowtarzalne przeżycie i pierwsza tak ważna uroczystość w życiu.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Maturzyści z „jedynki” bawili się w sali „Pod szyszkami” w pobliskim Koźminie Wielkopolskim. Gospodarzem uroczystości był dyrektor szkoły Marek Sobczak.

 

 

[na studniówce bawiła się także młodzież z klas mauralnych Liceum Ogólnoksztalcącego - więcej na ten temat, relacje WIDEO i ZDJĘCIA - zobacz TUTAJ]

 

 

Część oficjalna - zgodnie z tradycją - zawierała wszystkie elementy. Był zatem polonez, przypinanie zielonych koniczynek na szczęście w maju podczas matury. Były przemówienia, podziękowania dla nauczycieli i wychowawców oraz dla rodziców. Uczniowie zaprezentowali również swój taneczny układ pokazowy.

 

 

[kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zobacz, co dzieje się w Jarcinie - szczegóły TUTAJ]

 

 

- Było cudownie i wszystko się udało. Wszyscy wyglądali tak elegancko - przyznaje, nie kryjąc wzruszenia mama jednej z maturzystek.

 

 

Po tej ceremonii przyszedł czas na zabawę. Wśród dziewcząt królowały długie kreacje. Chłopacy, tradycyjnie w klasycznych garniturach. W międzyczasie jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcia każdej klasy i można było szaleć na parkiecie niemal do samego rana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Którą jarocińską szkołę średnią kończyłeś?

ankieta dodana 12.01.2020, ilość wszystkich głosów: 849
ZSP nr 1 w Jarocinie
25%
ZSP nr 2 w Jarocinie
17%
LO w Jarocinie
27%
ZSP-B w Tarcach
12%
ZSS w Jarocinie
1%
Inną poza naszym terenem
14%
Nie kończyłem szkoły średniej
3%
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 15