› Aktualności
10:17 / 08.02.2019

Studniówki wracają po feriach. Zobacz, gdzie będą balować?

Studniówki wracają po feriach. Zobacz, gdzie będą balować?

fot. ZSP-B Tarce

Bale tegorocznych maturzystów wracają po przerwie związanej z feriami zimowymi. Wcześniej na swoich studniówkach bawili się już uczniowie dwóch szkół średnich - Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach oraz Liceum Społecznego w Jarocinie. Kto teraz przygotowuje się do jednej z najważniejszych imprez w swoim życiu?

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Współczesne studniówki niewiele mają wspólnego z tymi sprzed lat. No, może tylko tradycyjny polonez i symbol czterolistnej koniczynki są wspólnymi elementami. Teraz same przygotowania trwają kilka miesięcy, zwłaszcza w przypadku dziewczyn, które czasem po kilka razy umawiają się do fryzjera czy kosmetyczki. Nie mówiąc już o wybieraniu kreacji. Wszystko to wymaga dokładnego przemyślenia i wielu przymiarek.

 

[o wyjątkowym występie Oliwii Wieczorek w Goliny - czytaj TUTAJ]

 

A wszystko w jednym celu - żeby wypaść wyjątkowo i zapamiętać ten bal do końca życia.

 

Tak przygotowani maturzyści z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach bawili się przed feriami na swoim balu. Impreza - w iście holywoodzkim stylu odbyła się w sali „Impresja” w Bachorzewie [więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ]. W klasach maturalnych w tym roku są w tej szkole 92 osoby.

 

Swój bal miało wtedy także 12 uczniów Liceum Społecznego w Jarocinie. Oni z kolei bawili się w sali restauracji „Klubowa” w Jarocinie.

 

Na czas ferii nastąpiła przerwa w studniówkach. Do teraz. Już w najbliższy piątek - 8 lutego balować będą maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalmnych nr 1 w Jarocinie. 219 uczniów klas maturalnych na miejsce swojej imprezy wybrało salę restauracji „Pod szyszkami” w Koźminie Wielkopolskim.

 

Dzień później - w sobotę, 9 lutego na szkolnej sali sportowej na studniówce będzie się bawiło 150 maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalmnych nr 2 w Jarocinie.

 

W swojej sali sportowej bawić się będą także maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie. Ich bal zakończy tegoroczny sezon studniówkowy i odbędzie się w sobotę - 16 lutego.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST