› Aktualności
15:46 / 12.02.2020

Sukces Domu Kultury w Kotlinie. Dostaną duże pieniądze

Sukces Domu Kultury w Kotlinie. Dostaną duże pieniądze

fot. Archiwum/Lidia Sokowicz

Dom Kultury w Kotlinie został beneficjentem programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020 Narodowego Centrum Kultury w Warszawie po raz drugi w swojej 5 letniej działalności. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

Zdaniem  dyrektora Janusza Barańskiego jest to duży sukces. Projekt "Bank Pomysłów Społeczności Gminy Kotlin - bieg drugi" został sklasyfikowany na 8. pozycji z wynikiem 78,80 punktów wśród 118 placówek w Polsce biorących udział w konkursie. 

 

- Czeka nas mnóstwo pracy, której się nie boimy. W pierwszej części projektu zostaną przeprowadzone badania na temat preferencji kulturowych mieszkańców Gminy Kotlin w wybranych miejscowościach. Druga część projektu to konkurs na inicjatywy lokalne mieszkańców naszej gminy. Koszt całego projektu to ok. 30. tys. zł, które zostanie sfinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020 - podkreśla dyrektor Barański.

 

Jedną z imprez organizowanych w ramach Banku Inicjatyw Społeczności Gminy Kotlin są integracyjne spotkania chórów "Cecyliada". W zeszłym roku połączona była z obchodami 115-lecia działalności kotlińskiego chóru "Arion" [ZOBACZ TUTAJ].

 

[CZYTAJ TEŻ] W NIEDZIELĘ IMPREZA W PARKU PRZY UL. HALLERA. WEŹ ZE SOBĄ TALERZ I SZTUĆCE

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST