› Aktualności
15:13 / 06.10.2016

Superbelfer. Będzie można zdobyć specjalne punkty

Superbelfer. Będzie można zdobyć specjalne punkty

To wyjątkowa okazja, by zdobyć specjalne punkty dla swojej nauczycielki bądź nauczyciela.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Jutro, w piątek, 7 października każdy sms będzie miał większą moc. Jeśli więc wyślesz sms-a w piątek doda on aż 5 punktów Twojej nauczycielce lub nauczycielowi!!

Przypominamy, że na kandydatki i kandydatów do tytułu Superbelfra 2016 można głosować sms-em- by oddać głos, wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „jarocinska.numer nauczycielki/ nauczyciela” (np. jarocinska.15). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania.

To jednak nie jedyna możliwość, by zagłosować. W papierowej wersji "Gazety" jest kupon do głosowania. Wystarczy go wypełnić i wysłać lub przynieść do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a) lub Biura Ogłoszeń „Gazety Jarocińskiej” (Jarocin, ul. Kilińskiego 1, wejście od al. Niepodległości)

Każdy SMS daje 3 punkty, natomiast kupon z „Gazety Jarocińskiej”- 5 punktów. Punkty z obu głosowań się sumują. „Superbelfrem 2016” zostanie osoba, która uzyska największą łączną ilość punktów.
Głosowanie na „Superbelfra 2016” potrwa do 13 października 2016 roku do godziny 15:00.

Lista kandydatek i kandydatów do tytułu "Superbelfra 2016" wraz z uzasadnieniem:

1. Bogumiła Becela Szkoła Podstawowa Kolniczki „Nauczycielka nie do zdarcia, z pasją, lekcje nigdy nie były i nie są nudne” (sms o treści: jarocinska.1)

2. Agnieszka Królikowska Szkoła Podstawowa Kolniczki „Liczby rządzą światem (Pitagoras) a matmy uczy nas Pani Agnieszka, wymaga ale wiadomo, czego Jaś się nie nauczy....” (sms o treści: jarocinska.2)

3. Jarosław Królikowski Szkoła Podstawowa Kolniczki „Na religii w duszy gra...(muzyka też)” (sms o treści: jarocinska.3)

4. Marlena Dziecichowicz Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie „Jest bardzo sympatyczną i wyrozumiałą nauczycielką. Uczy wychowania fizycznego i przyrody. Zawsze ma czas dla swoich wychowanków z klasy VI i pomoże w każdej sprawie” (sms o treści: jarocinska.4)

5. Marlena Robak-Adamkiewicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie „Prowadzi interesujące zajęcia i zachęca nas do czytania lektur” (sms o treści: jarocinska.5)

6. Justyna Włodarczyk Społeczna Szkoła Podstawowa w Jarocinie „Nauczyciel z powołania, potrafi i chce nauczyć, mobilizuje, oddana dzieciom, rodzicom, ale i budząca respekt - po prostu Supernauczyciel” (sms o treści: jarocinska.6)

7. Tomek Jankowski Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Golinie „Śpiewający i grający nauczyciel ” (sms o treści: jarocinska.7)

8. Eihab Abou Raid „Pan Igor” Akademia Dobrej Edukacji „Lekcje angielskiego z Panem Igorem są wesołe, a angielski staje się bardzo łatwy” (sms o treści: jarocinska.8)

9. Grzegorz Gałuszka Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie „Najbardziej zakręcony nauczyciel wychowania fizycznego” (sms o treści: jarocinska.9)

10.Andrzej Ziaja Szkoła Podstawowa w Komorzu Przybysławskim oraz w innych placówkach w gminie Żerków (SP Żerków, NSP Ludwinów, SP Chrzan, SP Dobieszczyzna) „Pan Andrzej Ziaja to nauczyciel z pasją, trener UKS Komorzanka Komorze, który poświęca uczniom mnóstwo czasu, z którym jeździmy nad morze, w góry czy na Mazury i w warcaby oraz tenisa gramy” (sms o treści: jarocinska.10)

11. Eliza Jankowiak Niepubliczne Przedszkole odział przedszkolny w Woli Książęcej "Kotlinskie przedszkole szansą na lepszy start" "Miła uśmiechnięta zawsze służy pomocą dziecia. A dzieci poprostu ją kochają. Przedszkolanka z powołania" (sms o treści:jarocinska.11)

12. Wioletta Silińska Niepubliczny Zespół Szkół w Łuszczanowie oraz Gimnazjum nr 1 w Żerkowie „Uważam, że w nauczanie języka niemieckiego jest zaangażowana na ...110%” (sms o treści: jarocinska.12)

13. Beata Wencek Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie „Nie ma lepszej polonistki na świecie” (sms o treści: jarocinska.13)

REGULAMIN

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST