› Aktualności
09:00 / 03.12.2019

Świąteczne spotkanie z "Antrejką". Znamy program

Świąteczne spotkanie z

fot. Organizatorzy

Do świąt Bożego Narodzenia zostało zaledwie 21 dni. Warto więc rozpocząć przygotowani i kupić prezenty dla rodziny bądź ozdoby choinkowe. Chętne osoby mogą się jeszcze nauczyć dekorowania pierników. Wszystko to za sprawą Fundacji Wsparcia i Rozwoju „Antrejka”.

 

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

 

Żerkowska „Antrejka” przygotowała dla mieszkańców dwa wydarzenia. Oba związane są z Świętami Bożego Narodzenia.

Otóż w sobotę 7 grudnia o godz. 10.00 w MCT (pawilon C) zorganizowane zostaną warsztaty dekorowania pierników świątecznych. Niestety liczba miejsc jest ograniczona więc trzeba jak najszybciej zgłosić swój udział pod numerem 607 233 062.

 

 

[Żerków ponownie poszukuje przewoźnika dla uczniów. Czytaj szczegóły].

 

Dzień później 8 grudnia w Szkole Podstawowej w Żerkowie odbędzie się spotkanie świąteczne. W programie przewidziano: kiermasz świąteczny, dekorowanie ozdób choinkowych, świąteczny mecz piłki nożnej, zabawy dla dzieci, wspólne kolędowanie oraz poczęstunek.

 

 

W trakcie spotkania odbędzie się również I Przegląd Kolęd i Pastorałek „Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka”.

 

[Zaśpiewali znane wszystkim piosenki. Zobacz Galerię TUTAJ].

 

Impreza zaplanowana jest na godz. 15.00. Organizatorzy proszę wszystkie osoby, które planują przyjść na spotkanie o zabranie obuwia zamiennego.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART