› Aktualności
10:47 / 01.12.2018

Świąteczny Kiermasz Filmowy w niedzielę na parkingu przy kinie

Świąteczny Kiermasz Filmowy w niedzielę na parkingu przy kinie

fot. pixabay.com

Filmowy Kiermasz Świąteczny odbędzie się po raz pierwszy w niedzielę 9 grudnia w Jarocinie. Z atrakcji można będzie korzystać w godz. 11.00-17.00 na parkingu PKO BP,  naprzeciwko kina "Echo". Będzie to także okazja, żeby kupić prezenty i ozdoby świąteczne, a także włączyć się w akcje charytatywne.

 

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

 

. W samo południe zaplanowano spotkanie ze św. Mikołajem. Od godz. 13.00 trwać będzie koncert kolęd w wykonaniu Państwowej Szkoły Muzycznej w Jarocinie, a o godz. 14.00 rozpocznie się świąteczno-romantyczny pokaz filmu „To właśnie miłość”. Całość zakończy się występem „Antków” z Ulicznego Teatru „Antony Street” (godz. 17.00).

Podczas trwania kiermaszu można będzie napisać listy: dzieci do Gwiazdora, a dorośli do Amnesty International.

W sprzedaży będą m.in. obrazy, sztuka użytkowa, świąteczne ozdoby i stroiki, ceramika i naturalne kosmetyki, biżuteria, wydawnictwa regionalne, herbata i kawa, miody i bakalie, dziczyzna oraz polskie wina. Dla tych, którzy zmarzną przewidziano gorącą czekoladę, grzaniec, jabłka z cynamonem i inne zimowe specjały. W czasie jarmarku prowadzona będzie zbiórka na Polską Akcję Humanitarną.

Na imprezę w całości sfinansowaną ze środków własnych Stowarzyszenia Jarocin XXI przy wsparciu dobrych ludzi i instytucji zapraszają: Jarocin XXI, PKO BP i Kawiarnia Filmowa.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART