› Aktualności
15:24 / 19.09.2016

Szukamy Superbelfra 2016! Zgłaszajcie nauczycieli

Szukamy Superbelfra 2016! Zgłaszajcie nauczycieli

Z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela postanowiliśmy wybrać Superbelfra 2016! Czekamy na zgłoszenia nauczycielek i nauczycieli, którzy Waszym zdaniem zasługują na ten tytuł.

Plebiscyt będzie się składał z dwóch etapów. W pierwszym będziemy czekali na zgłoszenia kandydatek i kandydatów do tytułu Superbelfra 2016 przez naszych czytelników i czytelniczki. Następnie skontaktujemy się ze zgłoszonymi osobami, aby potwierdzić, czy chcą wystartować w naszym plebiscycie. W drugim etapie nastąpi głosowanie sms-owe oraz kuponowe.

Znacie nauczycieli i nauczycielki, którzy zasługują na miano Superbelfra? Prześlijcie ich imię i nazwisko, informację w jakiej szkole oraz jakiego przedmiotu uczą, a także jednozdaniowe uzasadnienie na adres d.swierkowska@jarocinska.pl wraz z informacją, jak można się ze zgłoszoną osobą skontaktować (nr telefonu, e-mail).

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Uwaga! Na zgłoszenia czekamy do 29 września do godziny 15:00! Nie zwlekajcie i zgłaszajcie swoje nauczycielki i nauczycieli z terenu Ziemi Jarocińskiej, którzy Waszym zdaniem powinni otrzymać tytuł Superbelfra 2016.
1 października na naszym portalu ruszy głosowanie na Superbelfra. 3 dni później, 4.10.2016 w „Gazecie Jarocińskiej” ukaże się pierwszy kupon. Plebiscyt zakończy się 13 października.

REGULAMIN

7
6
oceń tekst 13 głosów 54%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART