12:43 / 31.08.2019

Tak bawiliście się na Sounds of Freedom 2019 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Tak bawiliście się na Sounds of Freedom 2019 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. Kuba Piotrowicz

Wielkopolska. Jarocin. Sounds of Freedom 2019. Tysiące ludzi bawiło się przy muzyce klubowej.


 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Rekordowa liczba fanów muzyki klubowej bawiła się podczas wczorajszego Największego Zakończenia Wakacji w Wielkopolsce - Sounds of Freedom 2019. Była to trzecia edycja tej imprezy


 

Od godziny 18:00 na ulicy Maratońskiej można było usłyszeć pierwsze składanki muzyki techno. Od początku bawili się tylko nieliczni, a wzrost frekwencji można było odnotować około godziny 22, kiedy to na scenie zaczęły pojawiać się największe gwiazdy imprezy, m.in. DJ Kuba & Neitan, CJ Stone, DJ Hazel & Drums czy absolutna gwiazda gatunku Westbam.

 

Artyści zgodnie przyznawali, że jest to bardzo dobra impreza, a jej publika może się porównywać z fanami z największych festiwali muzyki klubowej, takimi jak Tomorrow Land (największy festiwal muzyki elektronicznej na świecie).


 

Według wstępnych szacunków Sounds of Freedom 2019 przyciągnęło większą liczbę osób niż Jarocin Festiwal 2019, na którym według organizatorów pojawiło się około sześciu tysięcy ludzi [ZOBACZ TUTAJ].


 

Impreza zakończyła się około 4:00, a najwytrwalsi zostali do samego końca. Po raz kolejny można było też zobaczyć ożywienie się rowu przy ulicy Maratońskiej.


ZOBACZ GALERIĘ Z SOUNDS OF FREEDOM 2019.

 

O SOUNDS OF FREEDOM 2019 PRZECZYTASZ RÓWNIEŻ W NAJBLIŻSZYM NUMERZE GAZETY JAROCIŃSKIEJ, KTÓRY W SKLEPACH JUŻ OD 3 WRZEŚNIA.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

1
2
oceń tekst 3 głosów 33%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART