› Wspieram jarocińskie
13:16 / 04.11.2020

Takiej akcji w banku jeszcze nie było. Bank Spółdzielczy w Jarocinie w ramach wsparcia zakupił kwiaty [ZDJĘCIA]

Takiej akcji w banku jeszcze nie było. Bank Spółdzielczy w Jarocinie w ramach wsparcia zakupił kwiaty [ZDJĘCIA]

fot. Bank Spółdzielczy w Jarocinie/Facebook

Jarocin. #wspieramjarocinskie. Kupujemy kwiaty, wiązanki, pomagamy producentom, kwiaciarkom, kwiaciarniom. Do akcji dołączył również Bank Spółdzielczy w Jarocinie.

 

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

 

Producenci kwiatów i wiązanek zostali w tym roku postawieni w bardzo trudnej sytuacji. Wszystko z powodu zamknięcia cmentarzy w tegoroczne święta Wszystkich Świętych. Przypominamy, że decyzją Mateusza Morawieckiego cmentarze zostały zamknięte od 31 października do 2 listopada [CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ].

 

Cała sytuacja odbiła się szczególnie na branży producentów kwiatów i wiązanek z okazji Wszystkich Świętych. Od razu po tej kontrowersyjnej decyzji rządu na grupie #wspieramjarocinskie pojawił się post z apelem o kupowanie wiązanek u lokalnych producentów. Choćby do domu czy na balkony. Apel nie pozostał bez odzewu. 

 

CZYTAJ TAKŻE: Kupujcie kwiaty, wiązanki. Nie zostawiajmy producentów z towarem! WAŻNA AKCJA [KLIKNIJ]

 

- Kochani w ramach ludzkiej solidarności, tak od serca, kupcie piękne kwiaty, może ozdobicie nimi balkon, taras, ogród, może zaniesienie na groby gdy już rząd nam łaskawie pozwoli tam wejść. Dla branży kwiatowej i ludzi pracujących przy roślinach to ogromny cios i strata zainwestowanych pieniędzy, z których mieli żyć do wiosny - pisze Byliniarnia Centrum Ogrodnicze.

 

Do akcji postanowił przyłączyć się również Bank Spółdzielczy w Jarocinie. Na swoim fanpage BS pochwalił się pięknymi kwiatami, które przyozdobiły wnętrza instytucji, która niedawno świętowała swoje 150-lecie. 

 

Bank Spółdzielczy wspiera lokalnych przedsiębiorców, od których zakupił chryzantemy. Kwiaty zdobią biura a dla przedsiębiorców mniejsze straty finansowe - czytamy na facebook’u banku.

 

Zobacz galerię ze zdjęciami z jarocińskiego banku. 

 

"Oni zostali z towarem, który nie może czekać tydzień" - czytamy w poście. [WIĘCEJ TUTAJ] - Tam też można udostępnić swoją ofertę - [ZOBACZ]

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 4