› Aktualności
20:18 / 12.05.2019

Teraz bookstargam nie ma już dla nich tajemnic. Spotkanie z Mają K.

Teraz bookstargam nie ma już dla nich tajemnic. Spotkanie z Mają K.

fot. Materiały organizatora

Maja K. czyli Maja Kłodawska to znana vlogerka, prowadząca książkowy kanał na YouTube promujący książki dla młodzieży. W czwartek spotkała się w JOK-u z młodymi mieszkańcami Jarocina.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 


Najpierw odbyło się spotkanie otwarte, w którym większość stanowili uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Jarocinie. Tutaj młodzież dowiedziała się jak zaistnieć w sieci, jak robić dobre zdjęcia i o co zadbać przy kręceniu filmików. Było też sporo o książkach i czytaniu.

 

Drugie spotkania było bardziej praktyczne. Wzięli w nim udział członkowie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki przy Filii nr 2 w Jarocinie oraz uczniowie z Akademii Dobrej Edukacji. Podczas zajęć Maja Kłodawska opowiedziała jak jej pasja stała się też jej pracą, a także podzieliła się praktyczną wiedzą z uczestnikami. Wykonali oni kilka zadań i ćwiczeń. Teraz bookstargam, czyli konto obejmujące tematykę okołoksiążkową, nie ma już dla nich tajemnic.

 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Łowcy cytatów" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz gminę Jarocin, który jest adresowany do jarocińskiej młodzieży. W jego ramach odbędą się również warszty z tworzenia Loesji. 

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART