› Aktualności
08:09 / 11.05.2019

Tragedia na torach. Policja ustala tożsamość ofiary

  Tragedia na torach. Policja ustala tożsamość ofiary

Pracowitą dobę miały służby ratunkowe.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Po południu interweniowały w Stramnicach (gm. Nowe Miasto), gdzie zderzyły się dwa auta osobowe. Z powodu braku wolnego Zespołu Ratownictwa Medycznego na pomoc wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZOBACZ TUTAJ]

 

Potem nad częścią powiatu jarocińskiego przeszła ulewa. Konieczna była interwencja straży pożarnej w Łuszczanowie, Sławoszewie i Wyszkach [ZOBACZ TUTAJ]

 

O godzinie 3.44 ratownicy otrzymali zgłoszenie o wypadku kolejowym w Jarocinie. Na torze poznańskim w okolicy ulicy Jachowskiego doszło po potrącenie mężczyzny.

 

 - Pociąg towarowy relacji Poznań - Ostrów Wielkopolski potrącił mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu. Trwa ustalanie tożsamości ofiary - informuje oficer  dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.
 

 

 

Prócz policji, Zespołu Ratownictwa Medycznego na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej: 2 JRG Jarocin i OSP Jarocin.

 

 [AKTUALIZACJA 11:00]


 Policja podała kolejne informacje odnośnie tragedii na torach. Życie pod kołami pociągu stracił 25-letni mężczyzna. Nie miał stałego miejsca zamieszkania.

O krok od tragedii. Ciężarówką wymusił pierwszeństwo [WIDEO, SONDA] [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART