› Sport i rekreacja
05:13 / 02.01.2020

Trenuje trzy razy dziennie! Na sen poświęca zaledwie 3,5 godziny [WYWIAD]

Trenuje trzy razy dziennie! Na sen poświęca zaledwie 3,5 godziny [WYWIAD]

fot. Janek Marcinkowski

Jarocin. Trenuje codziennie, a nawet po kilka razy w ciągu dnia. Zobacz jak wygląda jego ekstremalny trening oraz jaki ma sposób na dłuższy sen! Przed naszą kamerą po raz pierwszy podniósł również 100 kilogramową oponę!

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Wojciech Rasiński, szerzej znany jako „Roszy” to stały bywalec jarocińskich siłowni. Swoją przygodę zaczął 13 lat, kiedy wraz z przyjaciółmi stworzył domową siłownię. Jak sam mówi, trenuje czasami nawet trzy razy dziennie.

 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, który przeprowadziliśmy z Roszym na jednej z sal w Atlas Fitness Clubie. Wojtek opowiada o swoich początkach, zdradza skąd czerpie wiedzę i energię, dlaczego przerwał studia oraz zobaczycie jak wchodził na ścianę siłowni! 

 

CZYTAJ TAKŻE: Specjalne wydanie kalendarza "Gazety" na 2020 rok z unikalnym NUMEREM [KLIKNIJ]

 

Dowiedzieliśmy się również, że Roszy nie od zawsze prowadzi taki sportowy tryb życia.

 

 

- Mając 20 lat dobiłem do 90 kilogramów i szczerze, to nie mogłem wtedy na siebie patrzeć. Wstawałem rano, patrzyłem w lustro i mówiłem „to nie jesteś Ty”. Aktywność fizyczna wyglądało w ten sposób, że wypijałem po prostu wieczorkiem „czteropaczek” piwka. Obecnie ważę 66,7 kg i czuję się wyśmienicie - tłumaczy.

 

Oprócz materiału wideo z treningu oraz wywiadu, zapraszamy do zapoznania się z 40-minutową rozmową z Roszym na Atlas Fitness Clubie, gdzie poruszyliśmy wiele tematów związanych ze sportem i zdrowym trybem życia, ale nie tylko [KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY OBEJRZEĆ PEŁNY WYWIAD Z ROSZYM] 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Czy uważasz, że rok 2020 będzie lepszy od 2019?

ankieta dodana 02.01.2020, ilość wszystkich głosów: 297
Tak
32%
Nie
61%
Nie mam zdania
7%
5
2
oceń tekst 7 głosów 71%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST