› Aktualności
23:55 / 19.10.2018

Trudno w to uwierzyć. Od roku okrada kobietę z bielizny [WIDEO]

Trudno w to uwierzyć. Od roku okrada kobietę z bielizny [WIDEO]

 Jarocin. Policja. Kradzieże. Osiedle Konstytucji 3 Maja

 

Od roku nachodzi młodą kobietę. Pod osłoną nocy wchodzi na balkon jej mieszkania. Kradnie… bieliznę wywieszoną na balkonie. Jarocinianka szacuje, że w ciągu roku zginęło jej około 60 majtek.

- Mogę wywiesić cały balkon prania, a on weźmie tylko majtki. Nie zabierze żadnych markowych ciuchów, butów, tylko damską bieliznę - moją i mojej siostry - opowiada przerażona kobieta.

 

W jej ocenie nieznany mężczyzna usiłował się nawet dostać do mieszkania.

Nachalny mężczyzna wdrapywał się na balkon coraz częściej. Bieliznę potrafił nawet zrabować w dzień. Kobieta w pewnym momencie powiedziała sobie  „dość”. Poinformowała policję, która ostatecznie umorzyła postępowanie z powodu niewykrycia sprawcy.       


 Funkcjonariusze poradzili jarociniance, aby zamontowała na balkonie monitoring. Tak też zrobiła. Wynajęła firmę, zamontowała kamerę, która zarejestrowała jak pod koniec sierpnia młody mężczyzna wdziera się na balkon. Najprawdopodobniej na twarz nałożył pończochę, na głowę białą czapkę z daszkiem i  kilka minut po godzinie pierwszej w nocy wszedł na balkon. Na słabej jakości filmie widać, jak intruz zbiera bieliznę i z garścią  majtek w lewej ręce zeskakuje z balkonu.


Póki co policji nadal nie udało się ustalić mężczyzny.

Cały tekst przeczytasz tutaj  

Po naszej publikacji z redakcją „Gazety” skontaktowała się inna mieszkanka osiedla Konstytucji, której nieznany mężczyzna również skradł bieliznę z balkonu. O sprawie czytaj we wtorkowym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.


              

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%