› Aktualności
10:15 / 20.04.2020

Turnieje warcabowe w czasie pandemii

Turnieje warcabowe w czasie pandemii

I Puchar online w warcabach i turnieje online w warcabach dla dzieci

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

W tych nietypowych okolicznościach od 10 marca do 15 kwietnia zorganizowany został cykl turniejów warcabowych przez internet za pomocą serwisu gier online - kurnik.pl. Warcabiści z Polski i Świata zarówno dzieci, młodzież, dorośli mogli rywalizować ze sobą w tych zawodach, na określonych zasadach stworzonych przez organizatorów. Pomysłodawcami turniejów byli: Marcin Chęsiak i Sebastian Knap oraz Sylwester Flisikowski (Turnieje online dla dzieci).

 

KORONAWIRUS RAPORT. Informacja aktualizowana na bieżąco.


W rozgrywkach online w warcabach 100 i 64-polowych wzięły udział zawodniczki UKS Komorzanki: Aleksandra Łukomska i Maja Rydz. Warto wspomnieć, że w jednym turnieju online w warcabach 64-polowych dla dzieci 1. miejsce zajęła Aleksandra Łukomska.

 


To jest bardzo pocieszające, że w tak trudnym dla wszystkich czasie można dalej rozwijać swoje umiejętności i rywalizować w grze online w warcaby.

 

Turnieje warcabowe dla dzieci odbywają się w:

  • Poniedziałki godz. 14:30 - warcaby 64-polowe,
  • Środy i piątki godz. 14:30 - warcaby 100-polowe.


Turnieje rozgrywane będą na stronie: https://www.kurnik.pl/warcaby/, gdzie trzeba wcześniej założyć konto, zalogować się i przejść do turnieju - link: https://www.kurnik.pl/turnieje/?on=cp.

 

Wesprzyj nasza akcję "Razem dla DPS-u". Wpłać choć 10 zł i podaj dalej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Zdjęcia ilość zdjęć 2