› Aktualności
16:30 / 29.04.2020

Tylko w Gazecie: Pomoc dla miejscowych przedsiebiorców - #wspieramjarocinskie

Tylko w Gazecie: Pomoc dla miejscowych przedsiebiorców - #wspieramjarocinskie

fot. Weronika Molska

Grupa #wspieramjarocinskie ma nie tylko pomóc naszym przedsiębiorcom przetrwać, ale też zareklamować i zachęcić mieszkańców do kupowania lokalnych produktów. Niektórym obroty skoczyły o 80 procent. Warto dołączać, bo projekt się rozrasta.

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

 

Na początku kwietnia redakcja Gazety Jarocińskiej utworzyła akcję #wspieramjarocińskie. Była to odpowiedź na potrzeby naszych czytelników i klientów reklamowych, którzy próbują się odnaleźć w bardzo trudnych czasach. Do grupy dołączyło już ponad 2 tys. podmiotów.

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. Informacja AKTUALIZOWANA na bieżąco.

 

Celem projektu jest wspólne budowanie grupy przedsiębiorców i konsumentów w mediach społecznościowych. To tam lokalni przedsiębiorcy, zwłaszcza rolnicy mogą prezentować swoje produkty i prowadzić ich sprzedaż: warzywa i owoce, mięso, jajka, miody, sery i nie tylko. Dodatkowo chcemy, aby powstała kooperatywa, która pomoże połączyć lokalnych rolników, producentów żywności z odbiorcami.

 

 

Grupa #wspieramjarocińskie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Na ten moment należy do niej przeszło 2 tys. osób. Pojawiają się posty reklamujące nie tylko rolników i producentów żywności. Lokalni przedsiębiorcy dostrzegli w niej możliwość prezentacji własnych firm, zwłaszcza Ci którzy często musieli przekwalifikować się.

 

 

Moja firma zajmuje się budowaniem stoisk targowych, zwłaszcza za granicą Sytuacja z koronawirusem wymusiła na mnie potrzebę przekwalifikowania i powrót do zawodu stolarza. Będę produkował meble i altany ogrodowe. Muszę przecież z czegoś żyć - mówi jeden z członków grupy. 

 

Projekt #wspieramjarocińskie wspierają:

DROBUD S.A.

Jarocińska Agencja Rozwoju

oraz firmy: Hydro-Marko, Veolia,

Południowa Oficyna Wydawnicza.

Cały tekst dostępny w wydaniu papierowym lub sklepie jarocinska.pl [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST