› kultura i rozrywka
13:51 / 25.10.2013

Tym razem starosta zatańczył [WIDEO]

Tym razem starosta zatańczył [WIDEO]
W Centrum Socjalnym w Jarocinie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Seniora. Do udziału w nim zaproszono po trzech przedstawicieli każdego z kół terenowych wchodzących w skład jarocińskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistom i Inwalidów.


Przy okazji święta wręczono trzy złote odznaki honorowe PZERiI. Medal odebrała tylko Joanna Zientek. Pozostałe dwie panie nie pojawiły się na uroczystości z powodu problemów zdrowotnych. Zarząd jarocińskiego oddziału wystąpił do przewodniczących kół o wskazanie osób, które są najbardziej aktywne i zaangażowane w działalność na rzecz związku. Jedna z wyróżnionych osób - Alojzy Pawlaczyk nie zdążył odebrać dyplomu. Zmarł kilka dni wcześniej.

Życzenia złożyli burmistrz Stanisław Martuzalski i starosta Mikołaj Szymczak. Po części oficjalnej na wszystkich czekał obiad przygotowany przez kuchnię centrum socjalnego. Był też toast szampanem za pomyślność seniorów. Pozostałą część wieczoru wypełniły tańce i śpiewy. Burmistrz ubolewał, że z uwagi na inne obowiązki, nie może pozwolić sobie na pozostanie i wspólną zabawę. Za to starosta Mikołaj Szymczak chętnie skorzystał z zaproszenia.

(ls)

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST