› Aktualności
13:00 / 30.04.2020

Urząd znosi część obostrzeń

Urząd znosi część obostrzeń

fot. Redakcja

Żerków. Gmina Żerków. Zmiany w funkcjonowaniu urzędu.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Burmistrz Żerkowa w ramach działań mających na celu ochronę przed ryzykiem zachorowania na koronawirusa zawiesił do odwołania działalność urzędu. Szerzej pisaliśmy TUTAJ.

 

Po tym, jak rząd polski zaczął znosić część obostrzeń, które miały na celu ochronę przed rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-CoV-2, również burmistrz Żerkowa postanowił częściowo otworzyć urząd dla mieszkańców gminy.

 

Utrudnienia w komunikacji publicznej. Przewoźnik zawiesił część kursów.

 

Od 4 maja będzie można zacząć korzystać z kasy oraz punktu podawczego. Oba miejsca znajdują się na parterze budynku i będą czynne od wtorku do piątku w godz. od 9.00 do 12.00. Pozostała część urzędu pozostaje nadal zamknięta dla petentów.

 

Wszystkie wnioski  do urzędu można kierować za pośrednictwem poczty lub elektronicznie na adres: sekretariat@zerkow.pl oraz ePUAP. Również opłaty w dalszym ciągu można wykonywać przy użyciu bankowości elektronicznej.

 

Numery telefonów oraz kont bankowych znajdziesz TUTAJ.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST