› Aktualności
19:48 / 20.03.2020

Uwaga kierowcy! Będzie zamknięty kolejny odcinek ul. Wodnej

Uwaga kierowcy! Będzie zamknięty kolejny odcinek ul. Wodnej

Od poniedziałku, 23 marca br. nie będzie można wjechać na ul. Wodną od strony Wojska Polskiego, ani od ul. Śródmiejskiej. Część ulicy zostanie zamknięta, a część będzie jednokierunkowa.

 

R E K L A M AŁukpol Trans MSRT

 

Prace modernizacyjne związane z projektem „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina” przebiegają zgodnie z planem.

 

Zobacz też: Parking na rynku będzie zamknięty.

Spółka Drobud, która jest jednym z wykonawców, właśnie przystępuje do kolejnego etapu.

Od 23 marca DROBUD rozpocznie budowę kanalizacji sanitarnej na ul. Wodnej. Z tego powodu odcinek ul. Wodnej od ul. Wojska Polskiego do ul. Szpitalnej zostanie całkowicie wyłączony z ruchu.

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w tym rejonie, bowiem zmieni się również organizacja ruchu. Ul. Wodna na odcinku od ul. Szpitalnej do ul. Śródmiejskiej będzie jednokierunkowa. Nie będzie można wjechać w ul. Wodną od ulicy Śródmiejskiej i Targowej.

 

Przypominamy, iż Spółka DROBUD buduje również na ul. Wodnej kanalizację deszczową. Z tego powodu, od 16 marca, wyłączony z ruchu został odcinek od ul. Wojska Polskiego do ul. Magnoliowej. Pisaliśmy o tym tutaj.

 

Spółka Drobud oraz Spółka PWiK przepraszają za utrudnienia.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART