› Aktualności
15:55 / 18.04.2020

UWAGA! Ulica zamknięta. Zobacz, jak dojechać do szpitala

UWAGA! Ulica zamknięta. Zobacz, jak dojechać do szpitala

fot. google maps

Ulica Szpitalna będzie zamknięta przez siedem dni. W związku z tym zmieniono drogi dojazdową i wyjazdową do budynku szpitala. Kierowcy muszą też uważać na wyjeżdżające karetki.

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

 

Ulica Szpitalna będzie zamknięta od 20 do 27 kwietnia. Spółka Drobud będzie tam budować kanalizację sanitarną. Prace związane są z projektem „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina”, który realizuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie.

 

W związku z tym, że ulica Szpitalna będzie zamknięta stworzono nowe drogi dojazdowe i wyjazdowe do budynku szpitala. W czasie budowy kanalizacji sanitarnej do placówki będzie się wjeżdżać i wyjeżdżać od strony ul. Wojska Polskiego. (Patrz mapka poniżej)

 

szpitalna

 

 

Kierowcy jadący ul. Wojska Polskiego powinni zachować szczególną czujność w tym miejscu, gdyż tam będą wyjeżdżać również karetki pogotowia.

Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Szpitalnej potrwa do 27 kwietnia. Spółka

PWiK informuje, że prace modernizacyjne związane z projektem „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina” przebiegają na razie zgodnie z planem.

 

Firmy DROBUD i WUPRINŻ, które realizują projekt, starają się działać tak, żeby wprowadzać jak najmniej utrudnień mieszkańcom. Ulice zamykane są na możliwie najkrótszy okres. Nie da się jednak uniknąć chwilowych utrudnień.

O  prejekcie, który realizuje PWiK przeczytasz więcej w tekście Rewitalizacja Jarocina. Rewolucja w Śródmieściu

 

Spółka Drobud oraz Spółka PWiK przepraszają za niedogodności.

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie

 

1
3
oceń tekst 4 głosów 25%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT