› Aktualności
15:46 / 06.05.2020

Uwaga, utrudnienia! Lepiej omijaj skrzyżowanie przy Glanie

Uwaga, utrudnienia! Lepiej omijaj skrzyżowanie przy Glanie

fot. B. Nawrocki

Uwaga, są utrudnienia na jednym z ważniejszych skrzyżowań w Jarocinie - ulic Wojska Polskiego - św. Ducha (przy Glanie) - Poznańska. W związku z prowadzonymi tam pracami wykonawca okresowo wprowadza ruch wahadłowy. Dlatego lepiej wybierać drogi alternatywne. Poniżej podpowiadamy, jak omijać newralgiczne miejsce.

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

W centrum Jarocina cały czas trwają prace modernizacyjne związane z projektem „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wykonawcy zmuszeni są ograniczać na niektórych ulicach ruch.

 

Spółka WUPRINŻ rozpoczęła roboty montażowo-budowlane rurociągu kanalizacji deszczowej dochodzącej do Lipinki na wysokości ul. św. Ducha.

 

Z tego powodu w obrębie skrzyżowania ulic: św. Ducha - Wojska Polskiego i Poznańskiej kierowcy będą musieli się liczyć z przejsciowymi utrudnieniami.

 

Spółka WUPRINŻ, w zależności od potrzeb, wprowadza na każdej z ulic, w obrębie skrzyżowania, ruch wahadłowy.

 

Mogą okresowo w tym miejscu tworzyć się małe korki, dlatego lepiej wybierać drogi alternatywne, które znacznie ułatwią poruszanie się po Jarocinie i przedostanie się z północy na południe miasta.

 

Warto pojechać nowym łącznikiem lub ul. Maratońską (patrz mapka).

 

Nie można również wjechać na Wodną od ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Śródmiejskiej. (ZOBACZ TU)

 

Spółki WUPRINŻ i Drobud oraz PWiK przepraszają za utrudnienia.

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST