› Aktualności
13:15 / 29.06.2020

UWAGA! WAŻNE! Masz firmę? Skorzystaj z okazji. #wspieramjarocinskie

UWAGA! WAŻNE! Masz firmę? Skorzystaj z okazji. #wspieramjarocinskie

fot. grafika

Teraz możesz bezpłatnie poinformować o swoich usługach, produktach w Katalogu Jarocińskich Firm, który przygotowujemy w ramach akcji #wspieramjarocinskie. Katalog ukaże się w specjalnym dodatku do „Gazety Jarocińskiej” oraz na stronie jarocinska.pl

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

Od kilku tygodni prowadzimy akcję #wspieramjarocinskie. Jej celem jest wsparcie lokalnej gospodarki i przekonanie mieszkańców Ziemi Jarocińskiej, jak ważna jest solidarność lokalna i wspólne dbanie o naszą Małą Ojczyznę.

Zachęcamy do tego, by kupować lokalne produkty u lokalnych handlowców, korzystać z usług firm, które znajdują się na naszym terenie.

W interesie nas wszystkich jest to, by gospodarka na naszym terenie się rozwijała.

To przecież miejsca pracy dla nas wszystkich, to również większe wpływy do budżetu samorządu, a tym samym szansa na nowe inwestycje.

Kilka tygodni temu stworzyliśmy grupę na Facebooku #wspieramjarociskie - przyłącz się - KLIKNIJ TU.

Ma ona już prawie 4000 członków i każdego dnia ich przybywa. Firmy mogą tam bezpłatnie pokazać się, poinformować o swojej ofercie. Członkowie grupy bardzo często piszą w komentarzach: „Nie wiedziałem, że taka firma jest w Jarocinie”. Dlatego postanowiliśmy wydać Katalog Jarocińskich Firm, w którym każdy będzie mógł bezpłatnie poinformować o swoim istnieniu.

Mamy nadzieję, że dzięki temu jarocińskie firmy zdobędą więcej klientów, a mieszkańcy Ziemi Jarocińskiej będą mogli skorzystać z większej ilości usług, poznają nowe produkty. Przekonają się, jak wiele różnych podmiotów gospodarczych mieści się na naszym terenie.

Co zrobić, by informacja o twojej firmie ukazała się w Katalogu Jarocińskich Firm?

  • Wystarczy wysłać na adres reklama@jarocinska.pl następujące informacje:
  • Nazwa firmy, adres, kontakt, podstawowa informacja, czym się zajmuje.
  • Można załączyć zdjęcie siedziby, produktu (nie reklamę) i logo.

 

Na zgłoszenia czekamy do 3 lipca 2020 r. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Dodatek #wspieramjarocińskie ukaże się dzięki wsparciu organizacji, które dbają o naszą Małą Ojczyznę. Projekt wspierają Jarocińska Agencja Rozwoju oraz firmy: Hydro-Marko, Veolia, Południowa Oficyna Wydawnicza.

 

Mamy nadzieję, że wkrótce przybędzie mecenasów i patronów.

1
3
oceń tekst 4 głosów 25%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST