› Aktualności
17:48 / 06.07.2020

W powiecie jarocińskim " koronwirus nie jest w odwrocie"

W powiecie jarocińskim

fot. źródło: Pixabay

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. Dane z powiatu jarocińskiego pokazują największy przyrost zachorowań w minionym tygodniu.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

W powiecie jarocińskim pandemia koronawirusa nie ustępuje. W ubiegłym tygodniu odnotowano największy przyrost liczby zakażonych osób od początku trwania epidemii.

 

 

Otóż 1 lipca w raporcie ministerialnym pojawił się 80-letni mężczyzna, który został pozytywnie zdiagnozowany, jednak jego stan zdrowia pozwała na pozostanie w izolacji domowej. Dwa dni później dotarła niepokojąca informacje o pięciu osobach, u których wyryto zakażenie SARS-CoV-2.

 

 

Z danych przekazanych przez Urząd Wojewódzki w Poznaniu wynikało, że wirusa potwierdzono u 37-letniej kobiety oraz u 35-letniego i 66-letniego mężczyzny. Po raz pierwszy w raporcie pojawiła się również dwójka dzieci. Chorzy są ze sobą spokrewnieni. Według nieoficjalnej informacji źródłem zakażenia była kobieta, mieszkanka innego powiatu, u której wyryto niebezpiecznego wirusa. Rodzina została objęta kwarantanną domową.

 

 

Tego samego dnia pojawiła się innformacja, że jarociński Sanepid poszukuje wiernych, którzy w ostatnią niedzielę czerwca (28 czerwca) o godzinie 6.45 byli na mszy w kościele Chrystusa Króla w Jarocinie. Szerzej przeczytasz o tym TUTAJ. 

 

 

Niestety w niedziele 5 lipca dotarła informacja o kolejnej osobie z pozytywnym wynikiem testu. Tym razem zakażonym okazał się 36-letni mieszkaniec naszego terenu, który również przebywa w izolacji domowej.

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. [AKTUALIZACJA].

 

Do dnia wydania gazety w powiecie jarocińskim mamy dwunastu chorych, z czego cztery osoby są hospitalizowane, dwie przebywają w izolatorium w Poznaniu, a reszta pozostaje w izolacji domowej.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
8
oceń tekst 8 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART