› Aktualności
18:23 / 04.01.2020

Ważne. Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Ważne. Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia o silnym wietrze w 13 województwach. Ostrzeżenie obejmuje teren województwa wielkopolskiego, w tym również powiat jarociński.Biuro Prognoz Meteorologicznych przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km na godz. do 40 km na godz. W porywach wiatr może osiągać nawet 75 km na godz. Wiało będzie z zachodu i północnego.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Czytaj również: andale znów zdewastowali przystanki. Szuka ich policja


 

 

 

Co oznacza ostrzeżenie pierwszego stopnia?
 

Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART