› Aktualności
09:30 / 21.05.2019

Wielki festyn w Żerkowie

Wielki festyn w Żerkowie

fot. Organizatorzy

Żerków, gmina Żerków, festyn amfiteatr, festyn rodzinny, MCT w Żerkowie, namiot MCT

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Wielkimi krokami zbliżają się święta obchodzone przez: dzieci, mamy i ojców. To właśnie z tej okazji odbędzie się w Żerkowie Festyn Rodzinny.

 

Każdy kto zjawi się 8 czerwca w godzinach od 14.00 do  18.00 w żerkowskim amfiteatrze na pewno nie będzie się nudził. Organizatorzy przygotowali bowiem moc atrakcji: pokazy karate, występy mażoretek, dmuchańce i zjeżdżalnie, zabawy z animatorem, muzyka i tańce przy bańkach mydlanych. Oczywiście nie zabraknie występów małych przedszkolaków, którzy na tą okazję przygotują specjalny program. Zapewne sporo radości dostarczą również konkurencje sportowe dla dzieci i rodziców.

 

 

W trakcie imprezy odbędą się również specjalne pokazy: strażackie i policyjne oraz udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowymi atrakcjami będzie loteria fantowa oraz strefa gastronomiczna.

 

 

Organizatorami imprezy są: Publiczne Przedszkole w Żerkowie oraz Rada Rodziców przy współudziale Urzędu Miasta i Gminy Żerków i Publicznej Biblioteki Miasta i Gminy Żerków.

 

 

Impreza jest przeznaczona dla wszystkich mieszkańców gminy, a w razie niepogody zostanie przeniesiona do namiotu MCT.

 

[AKTUALIZACJA, 21.05.2019 r., 09:00]

 

Orgnizator poinformował o zmianie miejsca festynu w razie niepogody. w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza odbędzie sie w Hali Sporowej Szkoły Podstawowej w Żerkowie. 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART