› Aktualności
09:38 / 21.11.2020

Wpadła w poślizg. Dachowała skodą

Wpadła w poślizg. Dachowała skodą

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak w Wilczy (gm Kotlin) dachowało auto osobowe.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

O godzinie 4.30 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Wilczy. Na miejsce udały się straż pożarna, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja. Ze zgłoszenia wynikało, że dachowało auto osobowe. Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce kobieta jadąca autem, była już poza pojazdem.

 

- Kierująca skodą fabia nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg, po czym dachowała – relacjonuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł kobietę do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. Policja zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję.

 

Mieszkanka gminy Kotlin została ukarana mandatem. W akcji uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.

 


Po roku prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie głośnego zdarzenia na parkingu przed restauracją w Bachorzewie, gdzie spotkało się dwóch znajomych. 28-latek wsiadł do auta i chciał odjechać. Wtedy jego kolega złapał się za relingi pojazdu. Mężczyzna upadł na kostkę brukową. Doznał bardzo poważnych obrażeń głowy. Zmarł po kilku miesiącach [ZOBACZ TUTAJ].

 


 

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST