› Kultura i Rozrywka
12:07 / 02.02.2016

Wpłać pieniądze na stronę i odbierz nagrodę

Wpłać pieniądze na stronę i odbierz nagrodę

fot. Małgorzata Porażewska

Filip Fajfer i Galeria Skarbczyk wystartowali z projektem w popularnym serwisie PolakPortafi.pl. Zbierają pieniądze na nową stronę internetową dotyczącą jarocińskich murali.

– Strona nadal będzie resposywna, ale nastąpi większe zintegrowanie jej z użytkownikami. Mapa na stronie, oprócz już dotychczasowych murali, zawierać będzie zdjęcia infrastruktury przeznaczonej do przyszłego malowania (trafostacje energetyki, garaże itp.), a specjalny panel administracyjny pozwoli udostępniać zwymiarowane zdjęcia powierzchni ścian. Twórcy po zalogowaniu uzyskają dostęp do zdjęć. Na ich podstawie przygotują projekty, które później przez specjalny formularz zgłoszą do realizacji – opisuje Filip Fajfer, pracownik Muzeum Regionalnego w Jarocinie i kurator projektu „Z kontrkultury w popkulturę”.

Aby nowa strona powstała, trzeba do 4 marca zebrać 6.000 zł. Dla osób, które wpłacą pieniądze, przygotowano nagrody specjalne, których rodzaj zależy od wysokości wpłaty. Jeśli w ciągu miesiąca projekt nie zbierze potrzebnej kwoty, wszystkie pieniądze wrócą na konta darczyńców.

Szczegóły projektu na stronie: https://polakpotrafi.pl/projekt/z-kontrkultury-w-popkulture

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART