› Sport i rekreacja
22:47 / 06.03.2020

Wraca III liga. Jarota podejmie Kotwicę

Wraca III liga. Jarota podejmie Kotwicę

fot. Dawid Borucki/Archiwum

W najbliższą sobotę, 7 marca Jarota Jarocin w swoim pierwszym meczu rundy wiosennej III ligi podejmie Kotwicę Kołobrzeg.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

Jarota w przerwie między rundami nie zapadła w sen zimowy i pozyskała kilku bardzo ważnych zawodników, którzy powinni znaczącą poprawić grę zespołu. Mowa tutaj przede wszystkim o doświadczonych Damianie Pawlaku i Krzysztofie Bartoszaku, a także młodym obrońcy – Sebastianie Golaku. JKS zaliczył falstart w pierwszym meczu o stawkę w tym roku, odpadając z wojewódzkiego Pucharu Polski po starciu z Centrą Ostrów Wlkp., ale teraz cała uwaga koncentruje się na lidze i pierwszym meczu rundy wiosennej.

 

 

Rywalem będzie groźna Kotwica Kołobrzeg, która jesień z pewnością może zaliczyć do udanych. Na półmetku sezonu ekipa z północy Polski z dorobkiem 36 punktów zajmuje 4. miejsce i wciąż może realnie myśleć o włączeniu się do walki o awans do II ligi. Z kolei Jarociniacy po dobrym starcie sezonu, zaliczyli przeciętną drugą fazę rundy i w efekcie JKS zajmuje 14. pozycję z dorobkiem 15 punktów.

W pierwszym meczu w tym sezonie między Kotwicą a Jarotą padł wynik 4:2 dla ekipy z Kołobrzegu. Czas na rewanż. Początek spotkania o 15.00.

 

 

Kadra Jaroty Jarocin na rundę wiosenną:

Bramkarze: Sebastian Kmiecik, Marcin Antczak, Damian Walkowiak

Obrońcy: Sebastian Golak, Dawid Idzikowski, Alan Janowski, Patryk Kieliba, Jędrzej Ludwiczak, Piotr Skokowski, Igor Skowron

Pomocnicy: Mateusz Dunaj, Szymon Gałczyński, Szymon Komendziński, Dawid Krzyżaniak, Marcin Maćkowiak, Damian Pawlak, Szymon Piekarski, Wiktor Smołaga, Kacper Szymankiewicz

Napastnicy: Krzysztof Bartoszak, Miłosz Kowalski, Michał Niedźwiedzki

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST