Wściekły trener po remisie

Wściekły trener po remisie - Zdjęcie główne

Jarota Hotel Jarocin w czwartej kolejce w końcu wywalczyła pierwszy punkt na wiosnę. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zremisowali 2:2 z ostatnią w tabeli Kujawianką Izbica Kujawska.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy. Już w 4. minucie Mikołaj Marciniak pokonał bramkarza Kujawianki.

Po zmianie stron do głosu doszli goście. W pierwszych pięciu minutach wywalczyli pięć rzutów rożnych. Właśnie po stałych fragmentach gry kotłowało się pod bramką Jaroty.

Kujawianka najpierw postraszyła strzałem Piotra Gląby w słupek, a kilka minut później, po pięknym uderzeniu Łukasza Galanciaka, zdobyła pierwszą bramkę na wiosnę, doprowadzając do remisu.

Nieoczekiwanie, po kolejnym rzucie rożnym Oleg Tabaka wyprowadził gości na prowadzenie.

Janusz Niedźwiedź przesunął do ataku Piotra Garbarka. Kapitan Jaroty zdobył gola, ale wystarczyło to tylko do remisu.

To nasza porażka - mówił po meczu wściekły trener Jaroty.

Relacja z meczu, opinie trenerów i oceny zawodników Jaroty we wtorkowym numerze „Gazety Jarocińskiej”.

Jarota Hotel Jarocin - Kujawianka Izbica Kuj. 2:2 (1:0)
1:0 - Mikołaj Marciniak, po akcji Huberta Antkowiaka (4.)
1:1 - Łukasz Galanciak (73.)
1:2 - Oleg Tabaka (77.)
2:2 - Piotr Garbarek, po podaniu Krzysztofa Czabańskiego (85.)

Jarota Hotel: Marek Szulc - Jędrzej Ludwiczak, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski - Jacek Pacyński, Krzysztof Czabański, Jakub Kiełb Ż (79. Sebastian Kopeć Ż), Mikołaj Marciniak Ż (88. Jakub Czapliński) - Hubert Antkowiak Ż, Wiktor Płaneta (75. Mateusz Dunaj)

Kujawianka: Jakub Imiołek, Radosław Łepski, Kamil Kwiatkowski, Kamil Mazurkiewicz, Adam Grisgraber Ż, Kamil Kuropatwiński Ż (63. Maciej Kwaśniak), Dawid Kierzek, Łukasz Galanciak, Oleg Tabaka Ż, Rafał Biernacki (90. Sebastian Raczkowski), Piotr Głąba (90.+2 Przemysław Kowalski)