› Aktualności
16:47 / 02.04.2020

#wspieramjarocinskie - przyłącz się do akcji!

#wspieramjarocinskie - przyłącz się do akcji!

Ruszamy z akcją #wspieramjarocinskie. Nikomu w obecnej sytuacji nie jest lekko, jednak jaki pusty i smutny będzie Jarocin, gdy zabraknie nam ulubionej kawiarni, baru, kwiaciarni, szewca. Może też zabraknąć tego portalu i lokalnej gazety? Dlatego proponujemy, by zacząć wspierać się lokalnie. Siła jest w nas! Przeczytaj i przyłącz się.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Akcję #wspieramjarocinskie podchwyciliśmy od Julii Kaczmarek - Mazur. Dziś napisała na Facebooku:

 

 

Drodzy Jarociniacy

Wspierajmy nasze lokalne sklepy, kawiarnie, punkty gastronomiczne i małe biznesy usługowe. Możemy np. zamówić na wynos. Wierzę, że niebawem wszystkie nasze ulubione miejsca będą miały opcje bonu upominkowego/vouchera do kupienia, który można zrealizować później (to taka podpowiedź).
Nikomu w obecnej sytuacji nie jest lekko, jednak jaki pusty i smutny będzie Jarocin, gdy zabraknie nam ulubionej kawiarni, baru, kwiaciarni czy szewca?

 

Bardzo spodobał nam się ten pomysł. Julia pracowała kiedyś z nami w „Gazecie Jarocińskiej”, ale teraz mieszka w Anglii. Mimo to myślami jest w naszej małej ojczyźnie. Być może zwróciła nam uwagę, na coś z czego my nie zdajemy sobie do końca sprawy. Nie myślimy teraz o tym, a chyba powinniśmy, jak będzie funkcjonować lokalny biznes, gdy epidemia się wyciszy?

 

#wspieramjarocinskie

Sklepy nie mają klientów, salony kosmetyczne, fryzjerskie nie mogą pracować. Podobnie jest z restauracjami, warsztatami i wieloma innymi małymi i większymi firmami. Jeśli lokalne firmy upadną, nie będzie miejsc pracy, więc w sumie to interes nas wszystkich, żeby życie gospodarcze w naszej małej ojczyźnie podtrzymać.

 

Jak możemy pomóc firmom? Kto chce się przyłączyć do naszej akcji? Może macie jakieś pomysły? Piszcie do nas. b.piotrowicz@jarocinska.pl lub dzwońcie 508-318-924

Wspieramy jarocińskie – siła jest w nas!

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST