› Wspieram jarocińskie
11:41 / 16.09.2020

#wspieramjarocinskie: Specjalny dodatek do Gazety Jarocińskiej [ZOBACZ]

#wspieramjarocinskie: Specjalny dodatek do Gazety Jarocińskiej [ZOBACZ]

fot. W numerze 37 Gazety Jarocińskiej dodatek #wspieramjarocinskie

#wspieramjarocinskie: Specjalny dodatek do Gazety Jarocińskiej w aktualnym wydaniu. Dołącz do akcji #wspieramjarocinskie

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

 

Czy wiedzieliście, że Golina ma swoją rodzimą markę dżemów? Przysmaki powstają w rodzinnej wytwórni Karola i Małgorzaty Matuszaków. Małżeństwo opowiada o niecodziennym przedsięwzięciu. 

 

A może zastanawialiście się, czym różnią się przemysłowe, dostępne w sklepach wyroby od tych, które które powstają w prawdziwej Manufakturze Wędlin? Twórcy marki zdradzają tajemnice. 

 

Marzysz o własnym biznesie? Musisz to przeczytać. Andrzej Siliński, prezes Drobud S.A., spółki, ktora jest mecenasem akcji #wspieramjarocińskie opowiada o sukcesach i trudnych chwilach w zarządzaniu jedną z największych firm budowlanych na naszym terenie.  

 

Filip Fajfer, artysta malarz, jest dowodem na to, że warto mieć fach w ręku, a w trudnych czasach nie bać się podejmowania wyzwań. Jak on to robi?  

 

W wydaniu znajdziesz również ranking fryzjerów damskich. Jest najbardziej wiarygodny, bo powstał w oparciu o opinie klientów. 

 

W dodatku #wspieramjarocinskie również katalog firm jarocińskich. 

 

#wspieramjarocinskie, to jednak coś więcej niż tylko grupa. Chcemy stworzyć dobrą praktykę, modę, zwyczaj na korzystanie z lokalnych produktów, usług lokalnych firm. Naszym celem jest połączenie klientów z wytwórcami, usługodawcami. Dlatego też tworzymy ten dodatek. W tym numerze pokazujemy dwie miejscowe firmy, dla których produkcja żywności jest czymś więcej, niż tylko pracą i biznesem, to przede wszystkim  pasja i niezwykła dbałość o produkt - pisze we wstępie Beata Frąckowiak - Piotrowicz, koordynatorka akcji #wspieramjarocinskie

 

Gazeta dostępna również on-line [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT