› aktualności
11:23 / 04.10.2011

Wybieramy Belfra Roku!

Wybieramy Belfra Roku!
Trwa głosowanie w plebiscycie na najfajniejszego nauczyciela. O tym, kto wygra, zadecydują uczniowie. Mają czas do 14 października.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

W poprzedniej edycji zaszczytny tytuł Belfra Roku przypadł nauczycielowi historii w Gimnazjum w Żerkowie - Robertowi Rogackiemu. - Nie wiem, dlaczego młodzież na mnie głosowała. Możliwe, że po prostu mam z nią dobry kontakt - mówił skromnie zwycięzca po odbiorze nagrody. O tytuł pretendowało z nim 6 osób zgłoszonych przez uczniów.

Być może w tym roku zaszczytny tytuł przypadnie jego koledze z pracy? Jak na razie bowiem w naszej konkurencji prowadzi Łukasz Jachimczak, nauczyciel geografii, biologii i informatyki w żerkowskim gimnazjum. - To jest trójwymiarowy człowiek, świetnie wykształcony, oddany szkole. Wszystkimi rękoma tę propozycję poparłem - opowiada o kandydacie Henryk Marciniak, dyrektor szkoły. Sam również otrzymał wiele głosów. Chce jednak przeprosić uczniów, którzy zaproponowali jego osobę i zrezygnować z konkurencji. Jak stwierdza, woli oddać pole młodszym kolegom. - Jestem zaskoczony i zszokowany. Cieszę się, że lekcje ze mną są przyjemnością, ale też nie są łatwe. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos - mówi.

Do tytułu "Belfra Roku" wciąż można zgłaszać nowe kandydatury. Do poniedziałku uczniowie zaproponowali także: Władysława Staśkiewicza z ZSP 2 w Jarocinie, Jana Szczerbania z ZSO w Jarocinie i ZSP-B w Tarcach, Janusza Zwierzyckiego z ZSP 1 w Jarocinie, Ireneusza Olszewskiego z SP w Kotlinie, Adama Marczyńskiego z Gimnazjum w Witaszycach oraz Kamilę Genderę, Ewę Latanowicz, Dariusza Andraszaka i Helenę Jakrzewską z SP w Goli. - Ja jestem twardy zawodnik i wymagający. Nigdy bym się nie spodziewała, że ktoś na mnie zagłosuje. Jest mi niezmiernie miło - komentuje Helena Jakrzewska.

W naszym plebiscycie wygra ta osoba, która otrzyma największą ilość głosów. Tak więc jeszcze wszystko przed nami. Jeśli zatem, drodzy uczniowie, macie jakiegoś ulubionego, mądrego, cierpliwego, zabawnego, surowego, konsekwentnego, wymagającego (i tu można wstawić jeszcze inne dowolne zalety) nauczyciela, który waszym zdaniem zasługuje na tytuł Belfra Roku - zagłosujcie na niego. Wystarczy kandydaturę wysłać SMS-em na nr 71601 o treści: GJ.belfer.imię i nazwisko kandydata.skrót i numer szkoły.miejscowość (np. GJ.belfer.Jan Kowalski.SP2. Kotlin lub GJ.belfer.Jan Nowak.ZSZ8.Jarocin). Koszt jednego SMS-a wynosi 1 zł plus VAT (1,23 zł). Uwaga! System przyjmuje zarówno wielkie, jak i małe litery. Głosować można do 14 października (do godz. 12.00). Dla głosujących mamy kilka upominków.

Sylwetkę zdobywcy tytułu "Belfra Roku" przybliżymy naszym czytelnikom po zakończeniu akcji. Regulamin plebiscytu jest dostępny w siedzibie redakcji.

(alg)

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST