› Wybory
10:49 / 03.07.2020

WYBORY 2020. Poseł KO PO i radny PO robią kampanię Rafałowi Trzaskowskiemu w Jarocinie

WYBORY 2020. Poseł KO PO i radny PO robią kampanię Rafałowi Trzaskowskiemu w Jarocinie

fot. Bartek Nawrocki

WYBORY 2020. Poseł KO PO Dariusz Joński i radny powiatowy PO, były burmistrz Stanisław Martuzalski robią kampanię Rafałowi Trzaskowskiemu w Jarocinie. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

- To jest mój pierwszy raz w Jarocinie, choć bywałem już w Wielkopolsce. Pochodzę z województwa łódzkiego i właśnie stamtąd zawsze kandydowałem. Niemniej jednak cieszę się, że tutaj jestem. Spotykamy się z dobrym odbiorem wśród mieszkańców – powiedział poseł Joński na początku konferencji prasowej.

 

Jednym z powodów wizyty Dariusza Jońskiego była chęć zbudowania większego poparcia Rafałowi Trzaskowskiemu w naszym regionie

 

- Różne są głosy. Polska jest podzielona. Jedni chcą głosować na Andrzeja Dudę. Inni na Rafała Trzaskowskiego. Widzimy, że nasz kandydat wygrywa głównie w większych miastach, dlatego też staramy się docierać do tych mniejszych miejscowości, żeby to poparcie zwiększyć.

 

Pytany o to, dlaczego do Jarocina nie przyjechał Rafał Trzaskowski poseł KO odpowiedział następująco:

 

- Parlamentarzyści rozjechali się po całej Polsce, a Rafał Trzaskowski jest jeden. Mamy do objechania tyle miast i miasteczek i przy tak krótkiej kampanii wyborczej, chyba nawet najkrótszej w historii. Kandydaci mają masę roboty. Rafał Trzaskowski ma dziś pełno wywiadów i spotkanie w województwie łódzkim, gdzie będzie do późnych godzin nocnych.

 

Zapytaliśmy dlaczego jarociniacy powinni poprzeć Rafała Trzaskowskiego:

 

- Chciałbym, żebyśmy żyli w takim kraju, który będzie bez podziałów. Chciałbym, żebyśmy byli dumni z naszego prezydenta i nie wstydzili się za niego. Chciałbym, żeby głowa naszego państwa dbała o Polaków i przyjeżdżała oraz spotykała się z mieszkańcami każdego regionu. Rafał Trzaskowski będzie takim prezydentem, ponieważ nie boi się trudnych pytań i będzie rozmawiał z Polakami – podsumował konferencję Dariusz Joński.

 

ZOBACZ WIDEO i live z konferencji 

2
2
oceń tekst 4 głosów 50%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 9