Wygrana Jaroty po dreszczowcu

Wygrana Jaroty po dreszczowcu - Zdjęcie główne

Piłkarze JKS-u lubują się w tym sezonie w dramatycznych końcówkach.

Nasi gracze nie kryli radości po wygranej z Górnikiem Konin. Nie ma im się co dziwić, wszak odwrócili losy meczu w niewiele ponad pół godziny. Pierwsza połowa i początek drugiej należały bowiem do gospodarzy, którzy prowadzili już 2:0. Sytuacja była zatem odwróceniem tego, co widzieliśmy w poprzednim ligowym meczu przeciwko Energetykowi Gryfino.

Niewiele brakowało, a Jarota Jarocin wróciłaby do domu po meczu z Górnikiem z jednym punktem wywalczonym kwadrans przed końcem spotkania po tym, jak z rzutu karnego trafił na 2:2 Piotr Skokowski. I można by uznać ten rezultat za całkiem niezły. Dramatyczną końcówkę lepiej psychicznie wytrzymali jednak podopieczni Janusza Niedźwiedzia, którzy zdołali strzelić jeszcze jednego gola i to na dwie minuty przed końcem. Do siatki na wagę zwycięstwa trafił bardzo dobrze spisujący się w Jarocinie Dominik Chromiński.

Górnik Konin - Jarota Jarocin 2:3 (1:0)
1:0 - Krystian Sobieraj (10.)
2:0 - Szymon Ćwiek (52.)
2:1 - Miłosz Kowalski (66.)
2:2 - Piotr Skokowski (74.) - z rzutu karnego
2:3 - Dominik Chromiński (88.)

Jarota: Mateusz Filipowiak - Jędrzej Ludwiczak, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski - Jakub Czapliński, Krzysztof Matuszak, Jakub Nowak, Dominik Pawłowski - Mateusz Dunaj (61. Miłosz Kowalski), Dominik Chromiński