› Aktualności
16:59 / 30.07.2020

Wyjedź na jeden lub cztery dni z uniwersytetem. Zobacz Pragę

Wyjedź na jeden lub cztery dni z uniwersytetem. Zobacz Pragę

Zarząd Jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza na dwie wycieczki: jednodniową i czterodniową. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

We wtorek 18 sierpnia wycieczkę jednodniową do Russowa, Turku i Koła. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt wyjazdu to 110 zł od osoby. W cenie uwzględniono przejazd, opiekę pilota, ubezpieczenie, obiad oraz bilety wstępu.

Wspólnie z biurem podróży zarząd JUTW zaplanował też 4-dniowy wyjazd, który potrwa od 21 do 24 września. W trakcie można będzie zwiedzić zabytki Książa, Kudowy, Pragi i Dusznik. Koszt udziału to 650 zł od osoby (transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, bilety wstępu i opieka przewodnika). Zapisy i więcej informacji - w jednym i drugim przypadku - pod nr telefonu 661/801-051.

 

Nowy - 30. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST