› Daj znać
06:06 / 28.11.2017

Wypadek na drodze krajowej DK 11 w Witaszyczkach

Wypadek na drodze krajowej DK 11 w Witaszyczkach

fot. Uniwersalne portalu

Wypadek na drodze krajowej nr 11/15 w Witaszyczkach. W lesie między Witaszyczkami a Jarocinem doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Do zdarzenia doszło około 100 metrów za rondem kończącym łącznik obwodnicy Jarocina z drogą krajową. - Na miejscu widać policję i straż pożarną – informuje nas jeden z kierowców.

 

Nieoficjalnie widomo, że jedna osoba odniosła obrażenia ciała. 

Droga jest chwilowo nieprzejezdna. 

[06:35]

W miejscu zdarzenia cały czas pracuje policja i straż pożarna. Ruch w tej chwili odbywa się wahadłowo. - W zderzeniu auta osobowego z ciężarówką obrażenia odniosła jedna osoba, która została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego – informuje portal dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

[AKTUALNOŚCI 07:40]

 Koniec utrudnień na krajowej „11”. Służby zakończyły prace na miejscu zdarzenia.      

[AKTUALIZACJA 9.30]

Policja podała ustalenia odnośnie zdarzenia

 - 62-letni mężczyzna kierujący volkswagenem bora jadąc drogą krajową nr „11” w kierunku Jarocina, wykonał nieprawidłowo manewr wymijania pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarowym mercedesem, których jechał mieszkaniec powiatu pleszewskiego - mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.
      
 Kierującego volkswagenem - mieszkańca gminy Jarocin - przewieziono do szpitala. Nie doznał poważnych obrażeń ciała. Policja zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję, a jej sprawcę ukarała mandatem.

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ - Pechowy poniedziałek dla JLA [TUTAJ]

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART