› Aktualności
19:58 / 10.05.2019

Zalana droga i posesje. Straż w akcji [ZDJĘCIA]

Zalana droga i posesje. Straż w akcji [ZDJĘCIA]

fot. Fanpage Sołectwo Łuszczanów

Intensywne opady deszczu przeszły nad częścią powiatu jarocińskiego. Konieczna była interwencja straży pożarnej. Droga w Łuszczanowie zamieniła się w rwący potok. W Wyszkach i Sławoszewie pozalewane są posesje.
 

 

Droga powiatowa Wilkowyja - Lisew na odcinku w Łuszczanowie przed skrzyżowaniem z ul. Stawną (na zdjęciu} Skutki ulewy z gradobiciem usuwa nasza OSP przy znacznym wsparciu mieszkańców, którzy udostępnili m.in. ciągnik rolniczy... Przydałoby się więcej sprzętu (koparka, zamiatarka), ale zarządca drogi odsyła do PSP... Kolejny dowód na potrzebę pilnej modernizacji tej drogi wraz z budową kanalizacji - napisano na fanpage sołectwa Łuszczanów i zamieszczono kilka zdjęć.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Na drodze jest bardzo dużo błota. Do jego usunięcia konieczny jest ciężki sprzęt. Na miejscu jest już koparka, która  została wynajęta przez zarządce drogi.
 

Straż pożarna aktualnie interweniuje w czterech miejscach. Ratownicy pompują wodę z posesji w Łuszczowie, Wyszkach i dwóch miejscach w Sławoszewie.

 

W akcji uczestniczą ratownicy z JRG Jarocin, OSP Racendów, OSP Sławoszew, OSP Wysogotówek , OSP Kotlin i OSP Twardów.

Po południu strażacy interweniowali w Stamnicach, gdzie zderzyły się dwa auta osobowe. Z powodu braku wolnego Zespołu Ratownictwa Medycznego na pomoc wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 


 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 10