› Aktualności
17:08 / 08.01.2020

Zaśpiewali kolędy i pastorałki na Trzech Króli [GALERIA]

Zaśpiewali kolędy i pastorałki na Trzech Króli [GALERIA]

fot. Gmina Żerków

W poniedziałek 6 stycznia w hali sportowej w Chrzanie odbył się koncert kolęd. Impreza, która została zorganizowana po raz piąty, cieszy się coraz większą popularnością.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Nie przypadkowa była data imprezy. Szósty stycznia do Święto Trzech Króli, czyli Objawienia Pańskiego. W ten dzień odbywają się liczne imprezy związane ze śpiewaniem kolęd. Nic dziwnego, że taka uroczystość jest również organizowana z gminie Żerków.

 

[Chcesz wymienić piec? Możesz zdobyć dofinasowanie. Zobacz, ile? TUTAJ].

 

 

Organizatorami koncertu był zespół „Chrzanianki” oraz chór „Babie Lato” z Żerkowa. Wystąpili również zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się: „Zawsze młodzi” z Jarocina, „Błękitne Modraczki” z Dobrzycy, „Stokrotki” z Dębna nad Wartą oraz orkiestra Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego w Żerkowie.

 

Czytaj również: Finał WOŚP z uczestnikiem Szansy na Sukces

 

Uczestnicy koncertu zaprezentowali nasze polskie kolędy i pastorałki oraz  te mniej znane. Nie zabrakło także wspólnego kolędowania z publicznością, która licznie przybyła na imprezę.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 10