› Aktualności
14:30 / 29.04.2020

Zatańczą u siebie, a nie w Domu Kultury. Turniej tańca w czasie epidemii

Zatańczą u siebie, a nie w Domu Kultury. Turniej tańca w czasie epidemii

fot. Materiały organizatora

Kwiecień w tradycji Domu Kultury w Kotlinie i Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej to miesiąc w którym odbywa się Turniej Taneczny "Wiosenne Wariacje". W tym roku planowano piątą edycję, ale koronawirus pokrzyżował plany. 

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Organizatorzy jednak się nie poddają! Turniej odbędzie się zgodnie z panującymi obecnie zasadami #zostańwdomu. Termin zgłoszeń uczestników i przesyłania nagranych występów mija 7 maja.  Następnego dnia choreografie zostaną opublikowane w internecie. Weekend - 9 i 10 maja - będzie przeznaczony na głosowanie publiczności oraz oceny jury (zakończenie głosowania 10 maja o godz. 22.00). Zwycięzców poznamy w poniedziałek 11 maja.

 

W turnieju mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu jarocińskiego oraz uczestnicy zajęć Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej.

 

Wszyscy tancerze dostaną pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Ci, którzy zostaną ocenieni najwyżej dostaną medale i nagrody rzeczowe. Dyplomy zostaną wysłane pocztą i/lub mailem. Medale i nagrody rzeczowe będzie można odebrać osobiście w Domu Kultury w Kotlinie po ustaniu czasu kwarantanny. Jury przyzna trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej.

 

Publiczność wybierze jedną osobę, która otrzyma nagrodę publiczności. Głos będzie można oddać po obejrzeniu filmików wszystkich tancerzy na YouTube i oddaniu swojego głosu w ankiecie stworzonej w wydarzeniu na Fanpage Domu Kultury Kotlin.

 

Tancerze są zobowiązani do przygotowania własnej choreografii do podanego utworu.
- 7-11 lat
Solo Meghan Trainor - Nice to Meet Ya ft. Nicki Minaj (Official Music Video) 00:00-01:49
- 12-15 lat
Solo Camila Cabello - My Oh My (ft. DaBaby - Clean Version) 00:00-01:47
- 16+
Solo Dawin - Dessert (Official Music Video) ft. Silentó 01:00-02:40

Link do pobrania nagrań - KLIKNIJ TUTAJ

 

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem telefonu 602/873-187 lub pod adresem mailowym studiokreacjiruchu@gmail.com

Zgłoszenia uczestnictwa może dokonać tylko osoba pełnoletnia.
- wypełnić i przesłać kartę zgłoszenia wraz z deklaracją RODO (zdjęcie i/lub skan z podpisem)
- przesłać link do filmiku z własną choreografią na sendgb https://www.sendgb.com
- wszystko należy wysłać na adres instruktorzydkk@kotlin.com

 

 

O CZYM PRZECZYTASZ W NOWYM WYDANIU "GAZETY JAROCIŃSKIEJ"?

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART