› Aktualności
18:51 / 27.02.2019

Zderzenie auta osobowego z ciężarowym. Utrudnienia na DK 11

 Zderzenie auta osobowego z ciężarowym. Utrudnienia na DK 11

fot. Adam Majewski

Wypadek na krajowej 11 w Kotlinie.

 

 - Coś się wydarzyło na drodze krajowej. W kierunku Kotlina jedzie straż pożarna – pisze pan Andrzej za pośrednictwem DAJ ZNAĆ.

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

 

Dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie informuje, że otrzymał zgłoszenie o zderzeniu auta osobowego i ciężarowego. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba jest poszkodowana. Na miejsce jadą strażacy, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

Jak wyjaśnia dyżurny jarocińskiej policji ruch odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA 19:50]

Kierująca autem osobowym trafiła do szpitala.  Policja ustala okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracują strażacy z OSP Kotlin i JRG Jarocin.


Jeszcze ratownicy nie zakończyli działań w Kotlinie, a już otrzymali wezwanie na ul. Wodną w Jarocinie, gdzie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Zdarzenie na ul. Wodnej fot. OSP Jarocin

[AKTUALIZACJA 21:20]


Służby zakończyły prace na miejscu zdarzenia w Kotlinie. Ruch odbywa się bez utrudnień

- Kierująca Audi A3 wyjeżdżając spod restauracji na drogę krajową nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej ciężarówce. Kobietę przewieziono do szpitala – mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.


Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Ostatecznie policja zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję. Mieszkankę powiatu pleszewskiego ukarano mandatem.                    

 

Dzień był bardzo pracowity dla jarocińskich służb ratunkowych. Rano interweniowały w Witaszycach. Pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować mężczyzny, którego znaleziono leżącego na podłodze w swoim mieszkaniu [ZOBACZ TUTAJ]

 

W południe w Stefanowie auto osobowe zakończyło jazdę w rowie [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART