› Daj znać
10:22 / 06.03.2017

Zderzenie na ul. Wojska Polskiego w Jarocinie. DK 11/12 nieprzejezdna

Zderzenie na ul. Wojska Polskiego w Jarocinie. DK 11/12 nieprzejezdna

fot. Internauta

Jarocin. Kierowcy informują nas o zdarzeniu drogowym na ul. Wojska Polskiego w Jarocinie (miejska część dróg krajowych 11 i 12).

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Na wysokości kościoła oo. Franciszkanów zderzyło się kilka pojazdów w tym ciężarówka. Ta ostatnia blokuje w tej chwili oba pasy jezdni.

Osoby jadące od Poznania i Kalisza, jeśli to możliwe powinny wybierać objazdy (z Kalisza na rondzie kierunek na Krotoszyn. Z Poznania na skrzyżowaniu z DK 12 - kierunek na Leszno). Wstępnie wiadomo, że w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.

[AKTUALIZACJA 11:43]

Droga jest nadal zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. - Doszło do zderzenia trzech pojazdów - busa, audi i ciężarówki, na szczęście nie mamy osób poszkodowanych - informuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

- W tej chwili funkcjonariusze wykonują na miejscu czynności, które pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia. Wiadomo, że ciężarówka jechała od Poznania, a bus od strony Kalisza, natomiast kierowca audi włączył się do ruchu z ul. Niedbały.

[11:45]

Służbom już udało się udrożnić jeden pas drogi. Teraz ruch odbywa się wahadłowo. Niebawem holownik zabierze również ciężarówkę.

[12:09]

Droga jest już przejezdna.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST