› Aktualności
16:40 / 21.02.2019

Zdiagnozowano u niego rzadką chorobę. Wymaga przeszczepów. Każdy może pomóc!

Zdiagnozowano u niego rzadką chorobę. Wymaga przeszczepów. Każdy może pomóc!

26-letni Michał Stanisławiak ze Stramnic od urodzenia cierpi na rzadką chorobę genetyczną, którą udało się zdiagnozować całkiem niedawno w klinice w Niemczech. Mieszkaniec gminy Nowe Miasto potrzebuje pomocy, ponieważ leczenie wymaga sporych nakładów finansowych.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Oksularia typ 1 to choroba, której następstwem jest niewydolność nerek i problemy w poruszaniu się. Jak mówi Michał przez ból nie może chodzić, dlatego porusza się na wózku inwalidzkim.

 

Aby jego stan uległ poprawie musi poddać się jednoczesnemu przeszczepowi wątroby i nerki. Aktualnie został zakwalifikowany do przeszczepu w Szczecinie. Konieczne jest niestety usunięcie lewej nerki, ponieważ znajdują się tam torbiele, które mogą być niebezpieczne dla nowych, przeszczepionych narządów.

 

Michał Stanisławiak prowadzi w tej chwili zbiórkę na stronie helpuj.pl [KLIKNIJ TUTAJ], z której pieniądze zostaną przeznaczone na dojazd i pobyt w szpitalu klinicznym w Szczecinie. Pieniądze można wpłacać jeszcze przez 2 tygodnie.

 

Pomóc Michałowi można również przekazując 1% podatku lub darowiznę na Fundację Avalon (KRS: 0000270809 z dopiskiem: Stanisławiak, 10587). Dzięki temu będzie on mógł jak najdłużej utrzymać sprawność ruchową oraz normalnie funkcjonować na co dzień.

 

[ZOBACZ TEŻ] Festyn dla Jakuba. W niedzielę w Żerkowie. Przyjdź się pobawić i pomóc

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART