› Kultura i Rozrywka
20:09 / 18.07.2019

Zjadł słoik dżemu w 30 sekund! [WIDEO] [WYGRALI KARNETY]

Zjadł słoik dżemu w 30 sekund! [WIDEO] [WYGRALI KARNETY]

fot. Janek Marcinkowski

Jarocin. Dżem Session. Zastanawiało Was kiedyś w jakim czasie można zjeść słoik dżemu? Nas tak. Postanowiliśmy sprawdzić jak szybko wykonają to zadanie śmiałkowie na jarocińskim rynku!

 

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Festiwal co prawda już za nami, aczkolwiek dzień przed rozpoczęciem tej imprezy, nasza redakcja zorganizowała challenge pod tytułem "Dżem Session", w którym można było wygrać dwa karnety na Jarocin Festiwal 2019.

 

Z kamerą, mikrofonem i ze słoikami dżemu truskawkowego ruszyliśmy więc na jarociński rynek w poszukiwaniu śmiałków, którzy podejmą się wyzwania jedzenia dżemu na czas. Większość zabawy odbyła się w autobusie, który stał na rynku w ramach akcji "Pomaluj z nami #RockAutobusJarocin" [CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ].

 

Technika jedzenia słodkiego przetworu była dowolna, jednak jedynym narzędziem, jakim mogli posługiwać się nasi uczestnicy, była plastikowa łyżeczka.

 

CZYTAJ TAKŻE: Jarocin Festiwal 2019. Zobacz co się działo na festiwalowym rynku [ZDJĘCIA i WIDEO] [KLIKNIJ]

 

Zadanie polegało na zjedzeniu słoika (220 g) dżemu truskawkowego w jak najkrótszym czasie. Dwa najniższe wyniki wygrywały karnet na tegoroczny Jarocin Festiwal.

 

Zobacz jak wyglądał "Dżem Session" na rynku i sprawdź kto wygrał! Po challeng'u, swoich sił w jedzeniu na czas spróbował nawet nasz operator!

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT