› Aktualności
18:07 / 15.05.2019

Zjechała na przeciwległy pas i spowodowała śmiertelny wypadek

Zjechała na przeciwległy pas i spowodowała śmiertelny wypadek

fot. Adam Majewski

Prokuratura w Jarocinie prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku, który wydarzył się na początku kwietnia na drodze krajowej nr 15 w Golinie [ ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Śledczy postawili młodej kobiecie zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku śmiertelnego.

 Kierująca renault kangoo, jadąc od strony Koźmina Wielkopolskiego, zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z oplem corsą. Jego kierowca - 44-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego - zginął na miejscu. Młoda mieszkanka powiatu ostrowskiego usłyszała zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. 19-letniej kobiecie grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności

Prócz wypadku w Golinie na drogach powiatu jarocińskiego w tym roku doszło jeszcze do dwóch śmiertelnych wypadków.

Pierwszy wydarzył się w lutym w Roszkowie. - Kierujący samochodem volkswagen golf, 79-letni mieszkaniec gminy Jarocin nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając na drogę powiatową Jarocin - Nosków, doprowadzając przy tym do zderzenia z seatem ibizą – relacjonowała wtedy asp. Agnieszka Zaworska z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ]

Kolejna tragedia również rozegrała się w Roszkowie. 7-letnia dziewczynka została potrącona przez kierującego skodą octavia. Pomimo reanimacji dziecka nie udało się uratować[ZOBACZ TUTAJ].

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

W sobotę życie pod kołami pociągu stracił 25-letni mężczyzna [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART