› Aktualności
10:44 / 23.04.2019

Znaleźli sukę i szczeniaka na obwodnicy. Szukają właściciela

Znaleźli sukę i szczeniaka na obwodnicy. Szukają właściciela

Wczoraj na obwodnicy Jarocina, w okolicach Mieszkowa została znaleziona suka ze szczeniakiem. Osoby, które im pomogły, próbują ustalić, czy zwierzęta są bezpańskie.

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Ani suka ani szczeniak nie miały obroży. Osobom, które zaopiekowały się tymczasowo zwierzętami, zależy na odnalezieniu właściciela czworonogów. Możliwe jednak, że nie było to samowolne oddalenie się z domu, ale porzucenie.

 

 

Czworonogi zostaną dzisiaj przebadane przez weterynarza. Przy okazji zostanie sprawdzone, czy pies nie miał chipa. - Jeżeli nie znajdzie się właściciel dorosły pies zostanie u nas, a dla szczeniaka będziemy szukać nowego domu. Starsze zwierzęta z reguły mają mniejsze szansę na adopcję - podkreśla mieszkanka Jarocina, która pomogła psiakom.

 

Osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela lub chciałyby dać dom szczeniakowi, mogą się kontaktować pod nr. tel. 667/805-560.  

 

AKTUALIZACJA

Dzięki nowoczesnej technice i pomocy internautów udało się odnaleźć właścicieli czworonogów. Okazało się, że zwierzęta zaginęły dzień wcześniej, w Niedzielę Wielkanocną. Oba pieski wróciły szczęśliwie do domu.

 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST