› Z policji
13:44 / 13.05.2019

Znamy szczegóły piątkowej akcji policjantów. Co się stało?

Znamy szczegóły piątkowej akcji policjantów. Co się stało?

fot. Pixabay

Jarocin. Znamy szczegóły piątkowej akcji gostyńskich policjantów na naszym terenie.

 

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

 

 

- Jest pełno funkcjonariuszy przy nowych domach JTBS w Siedleminie. Pewnie jest jakieś zatrzymanie - takie zgłoszenie otrzymaliśmy za pośrednictwem DAJ ZNAĆ w piątek, 10 maja.

 

 

Okazało się, że na terenie naszego powiatu interweniowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Niestety tego dnia mundurowi z sąsiedniego powiatu nie udzielali żadnych szczegółów dotyczących wykonywanych czynności.

Dzisiaj jednak udało nam się uzyskać informacje na temat piątkowego zajścia. Z relacji gostyńskiej policji wynika, że funkcjonariusze przyjechali na nasz teren z podejrzeniem, że jeden z mieszkańców powiatu jarocińskiego posiada i rozprowadza środki odurzające. Mężczyzna miał działać także w powiecie gostyńskim.

 

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia na torach. Policja ustala tożsamość ofiary [KLIKNIJ]

 

- Policjanci najechali na mężczyznę, gdy ten sprzedawał innemu mieszkańcowi powiatu jarocińskiego 1,5 grama amfetaminy. Oprócz tego zatrzymany posiadał przy sobie także śladowe ilości marihuany - mówi asp. sztab. Monika Curyk z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

25-letni mężczyzna odpowie za rozprowadzanie oraz posiadanie środków odurzających. Zatrzymany został przesłuchany i przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Funkcjonariusze zatrzymali także klienta, który feralnego dnia kupował od dilera narkotyki. Mężczyzna również odpowie za posiadanie nielegalnych substancji.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART