› Aktualności
17:00 / 10.02.2020

Znamy termin festiwalu. Zobacz, kiedy się odbędzie?

Znamy termin festiwalu. Zobacz, kiedy się odbędzie?

fot. zdjęcie poglądowe

Festiwal Wieża Rocka zostanie po raz kolejny zorganizowany w Żerkowie. Znamy termin szóstej edycji, która na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez muzycznych.

 

 

Wieża Rocka cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki. Na festiwal ten przyjeżdża sporo fanów. Wszyscy niecierpliwie oczekują informacji od organizatorów: kto zagra na tegorocznej edycji Wieży Rocka?

 

Czytaj również: Gmina wyprzedaje ziemie. Wiemy, gdzie!

 

Festiwal zyskał już swój prestiż. Nic więc dziwnego, że w ubiegłym roku twórcy „Gostyńskich Rockowań”, ogólnopolskiego przeglądu zaprosili do współpracy, jako jurora, jednego z organizatorów żerkowskiej imprezy – Grzegorza Snelę. Jedną z nagród, był występ na Festiwalu WIEŻA ROCKA 2019. Przypadła ona zespołowi z Tych – Kalustrofobi.

 

Oprócz wspomnianego zespołu na scenie pojawiły się bardzo znane kapele: The Bill oraz Krusher. Natomiast gwiazda wieczoru był zespół Farben Lehre. Szerzej o imprezie pisaliśmy TUTAJ.

 

W tym roku organizatorzy znacznie wcześniej ogłosili termin kolejnej edycji Wieży Rocka. Odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2020 roku. Kto zagra? O tym dowiemy się wkrótce!

 

[Ferie poświęcili na treningi. O kim mowa? Czytaj TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%