› Aktualności
11:58 / 13.01.2020

Znamy wyniki sekcji zwłok mężczyzny, którego znaleziono rannego na posesji

Znamy wyniki sekcji zwłok mężczyzny, którego znaleziono rannego na posesji

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Jarocińska prokuratura poinformowała o wynikach sekcji zwłok mężczyzny, którym zmarł w szpitalu po tym, jak został znaleziony z raną głowy na terenie swojej posesji.

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Przypomnijmy, w ostatnią niedzielę grudnia pogotowie ratunkowe i policja zostały wezwane do Łobzowca (gm. Jaraczewo). Na terenie posesji znaleziono 53-letniego mężczyznę z obrażeniami głowy. Wstępnie przyjęto, że powstały one w wyniku upadku. Najpierw poszkodowanego zabrano do jarocińskiego szpitala.

 

 

Ostatecznie zdecydowano się go przetransportować do Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu, gdzie zmarł [ZOBACZ TUTAJ]

 Mieszkańcy wioski zaczęli spekulować, że 53-latek został pobity.

 

Co ustalili śledczy? Czy jego śmierć może być wynikiem przestępstwa?
 

 - 29 grudnia mężczyzna spożywał alkohol z grupą kolegów. Z relacji świadków wynika, że w czasie powrotu do domu upadł na twarde podłoże. Jego koledzy odprowadzili go do domu - mówi prokurator Sylwia Wróbel z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Co wykazała sekcja zwłok?

 

- Stwierdzono krwiaka podtwardówkowego i zasinienia w potylicy, które odpowiadają wersji wskazanej przez świadków - dodaje prokurator.

 

Śledczy wykluczyli, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.
 

 

Czytaj również: Pożar w hospicjum. Czy jarocińskie placówki opiekuńcze są zabezpieczone od ognia?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART