› Aktualności
11:20 / 24.04.2020

Zniszczył przystanek. Zaczęli go szukać, więc sam zgłosił się na policję

Zniszczył przystanek. Zaczęli go szukać, więc sam zgłosił się na policję

19-latek z Jarocina zniszczył w poniedziałek wieczorem przystanek autobusowy znajdujący się przy ul. Do Zdroju. Dzięki reakcji mieszkańców natychmiast o zdarzeniu została powiadomiona policja.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Informacja o tym incydencie od razu pojawiała się na fanpage'u Osiedla Bogusław: "Około godz. 21.20-21.30 został zniszczony przystanek autobusowy przy ul. Do Zdroju w Jarocinie. Sprawcą zniszczenia był szczupły, wysoki chłopak ubrany na czarno. Był w towarzystwie 7-8 dziewczyn i chłopaków. Jedna z osób ubrana była w krótkie spodenki. Po dokonaniu zniszczenia wszyscy uciekli do parku."

 

Mnóstwo osób udostępniło post z tej strony. Informacje przekazane przez mieszkańców, a także zapis z miejskiego monitoringu w parku pozwoliły ustalić sprawcę.

- Po poszukiwaniu podejrzanego, mężczyzna 23 kwietnia sam stawił się do komendy. Policjanci przedstawili mu wówczas zarzut uszkodzenia mienia w postaci wiaty przystanku komunikacji miejskiej. Przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat - taką informację przekazała zarządowi osiedla asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik jarocińskiej policji.

 

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST