› Aktualności
09:23 / 01.02.2016

Zrobili to dla żartu. Kilkanaście razy. Na ich trop wpadła policja… Teraz staną przed sądem

Zrobili to dla żartu. Kilkanaście razy. Na ich trop wpadła policja… Teraz staną przed sądem

fot. Uniwersalne portlau

Nietypowy sposób na zabicie czasu znalazło dwóch 20-latków. Dla żartów… odkręcali od pojazdów tablice rejestracyjne lub je przekładali. Czeka ich wizyta w sądzie.  

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

W połowie stycznia do Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie zaczęły napływać zgłoszenia o kradzieży tablic rejestracyjnych. Okazało się że, w ciągu zaledwie jednej nocy, aż 12 samochodów zostało pozbawionych tablic.

Z części pojazdów skradzione zostały komplety, z innych po jednej sztuce. Do wszystkich zdarzeń doszło na terenie kilku miejscowości w gminie Żerków. - Dzięki współpracy policji z mieszkańcami bardzo szybko ustalono sprawców tego czynu. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy gminy Żerków w wieku 20 lat - mówi mł. asp. Agnieszka Zworska, rzecznik prasowy  Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. - Kryminalni ustalili, że mężczyźni jeżdżąc samochodem po okolicznych miejscowościach, wymontowywali tablice z zaparkowanych na drogach i przed posesjami pojazdów. W części aut dla zabawy przekładali tablice do góry nogami

Swoje zachowanie młodzi  mężczyźni tłumaczyli... żartami. Odpowiedzą za to przed sądem. Odzyskane przez policjantów tablice wróciły już do właścicieli samochodów.

PRZECZYTAJ TEŻ – Wynajął pokój, pomógł ukraść telewizor…

0
3
oceń tekst 3 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST