Falstart Jaroty w III lidze, kończyli w ośmiu

Falstart Jaroty w III lidze, kończyli w ośmiu - Zdjęcie główne

Od porażki z Centrą Ostrów rozpoczęła Jarota nowy sezon w III lidze.

W bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynku Jarota Hotel Jarocin przegrała 0:2 z Centrą Ostrów. Obie bramki z rzutów karnych zdobył kapitan Centry Tomasz Adamiak.

Najpierw, w pierwszej połowie, po faulu Bartosza Kieliby, a później, kilka minut po rozpoczęciu drugiej części, po faulu Macieja Stronki (nowy zawodnik Jaroty za to zagranie zobaczył czerwoną kartkę).

Jarociniacy kończyli mecz w ósemkę, bowiem w 66. minucie, chwilę po wejściu na boisko, czerwony kartonik za brutalne wejście w Piotra Garbarka ujrzał Krystian Benuszak (Garbarek, były kapitan Jaroty, po tym faulu już nie wrócił na boisko).

W doliczonym czasie gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył jeszcze Michał Grobelny.

Jarota Hotel Jarocin - Centra Ostrów 0:2 (0:1)
0:1 - Tomasz Adamiak - z rzutu karnego (20.)
0:2 - Tomasz Adamiak - z rzutu karnego (48.)

Jarota: Adrian Szady, Igor Skowron (64. Krystian Benuszak), Bartosz Kieliba, Krzysztof Czabański, Piotr Skokowski, Maciej Stronka, Michał Grobelny, Dominik Chromiński (83. Adam Durowicz), Michał Goliński, Hubert Antkowiak, Kamil Stefaniak (53. Adrian Cieślak)

Centra: Marcin Żółtek, Łukasz Wiącek, Dawid Piróg, Tomasz Adamiak, Marcin Wandzel, Piotr Garbarek (68. Patryk Sikora), Szymon Strączkowski (64. Tomasz Mierzyński), Jacek Pacyński, Jakub Michalski, Maciej Stawiński, Michał Kucharski (85. Piotr Skrzypczak)

Czerwone kartki: Maciej Stronka (48.), Krystian Benuszak (66.), Michał Grobelny (90.+3)